Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
SİİRT (AA) - CHP Siirt Milletvekili adayı Kamile Balcı, "Seçildiğim takdirde sadece ilimizin sorunlarını meclise taşımakla kalmayıp aynı zamanda...

SİİRT (AA) - CHP Siirt Milletvekili adayı Kamile Balcı, "Seçildiğim takdirde sadece ilimizin sorunlarını meclise taşımakla kalmayıp aynı zamanda kadınların da sesini duyurmaya çalışacağım" dedi.

Balcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yıllardır ailesiyle birlikte CHP'ye hizmet ettiklerini belirterek, meclise milletvekili göndermek için 7 Haziran 'a kadar var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Partisi tarafından 2011'de yapılan seçimlerde de aday gösterildiğini hatırlatan Balcı, "Bu seçimde de milletvekili adayı olarak mecliste partimizin ilimizdeki temsilcilerinden biri olmak istiyorum. Seçildiğim takdirde sadece ilimizin sorunlarını meclise taşımakla kalmayıp aynı zamanda kadınların da sesini duyurmaya çalışacağım. Seçilmek için de arkadaşlarımızla birlikte çalışıp halkımızdan desteklerini esirgememelerini talep edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Balcı, seçimlerin şimdiden herkese hayırlı olmasını dilediğini sözlerine ekledi.