Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Türkiye'nin gerileme döneminden çıkıp yükselme dönemine girmesinden rahatsız olanların, AK Parti hükümetine yönelik entrika ve oyunlar peşinde olduğunu belirtti.

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Türkiye 'nin gerileme döneminden çıkıp yükselme dönemine girmesinden rahatsız olanların, AK Parti hükümetine yönelik entrika ve oyunlar peşinde olduğunu belirtti. 

Ören, seçim çalışmaları kapsamında Ankara , İstanbul , Yalova ve İzmir'deki Siirtli hemşehrileriyle bir araya gelerek, seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti hükümetinin 3 dönem boyunca sağladığı gelişim ve değişim sürecine vurgu yapan Ören, yaptığı açıklamada, 12 yıllık bir çalışmanın neticesinde gelinen istikrardan, barış ortamından ve ülkenin yükselişinden rahatsız olanların, yeni Türkiye'nin mimari AK Parti hükümetine yönelik entrika ve oyunlar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bu entrikaların, ülkenin gerileme döneminden çıkıp yükselme dönemine girmesinden rahatsız olanlar tarafından planlandığını dile getiren AK Parti Siirt Milletvekili Ören, şöyle konuştu:

"Onlar, bu ülkenin gerileme döneminden çıkmasını istemiyorlar. Herkes bundan emin olsun ki, partimiz güçlü ve kutlu bir harekettir. Partimizde görev alan arkadaşlarımızın hepsi tecrübeli ve davasına sadık adamlardır. Partimiz önüne çıkan tüm engelleri emin adımlarla ve karalılıkla aşıp yoluna ve hizmetlerine devam edecektir. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Siz değerli hemşerilerimden ricam 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde olduğu gibi 7 Haziranda da sandık başına gidip istikrar ortamının devam etmesi için Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'a oy vermenizdir. Vereceğiniz her oy, kirli oyunları bitirmeye, istikrar ortamının devam etmesine katkı sağlayacaktır."