İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısı

İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısı
İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısı
SİİRT (AA) - Memur Sen Siirt İl Temsilcisi Beşir Özyeşil, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit olmasıyla sonuçlanan terör saldırısını...

SİİRT (AA) - Memur Sen Siirt İl Temsilcisi Beşir Özyeşil, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit olmasıyla sonuçlanan terör saldırısını kınadı.

Özyeşil, yaptığı açıklamada, saldırıda hayatını kaybeden Kiraz'a Allah'tan rahmet ailesine başsağlığı dileğinde bulunduğunu belirtti.

Türkiye 'de, bu dönemde birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzur ortamının milletin desteğiyle güçlendiğini ifade eden Özyeşil, "Bu manevi iklimi kendi küresel çıkarları için elverişli bulmayan emperyal güçler bir kez daha maşa terör örgütü eliyle sahneye çıkmış, görevi başındaki masum bir insanı katletmiştir" dedi.

Millet olarak birlikte hareket ederek fitneye prim vermeyerek engelleri aşacaklarını dile getiren Özyeşil, şunları kaydetti:

"Milletimizi, belli aralıklarla başvurulan bu tür kirli oyunlara karşı sağduyulu olmaya davet ediyor, bunlara maşalık yapanları kınıyoruz. Yetkilileri, bundan sonra gerçekleşmesi muhtemel benzeri olayları önleyici tedbirleri bir an önce almaya çağırıyoruz."