Köy korucuları ve şehit aileleri Vali Tutulmaz'ı ziyaret etti

Köy korucuları ve şehit aileleri Vali Tutulmaz'ı ziyaret etti
Köy korucuları ve şehit aileleri Vali Tutulmaz'ı ziyaret etti
SİİRT (AA) - Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyon Başkanı Ziya Sözen'i makamında kabul etti.Sözen,...

SİİRT (AA) - Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz,  Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyon Başkanı Ziya Sözen'i makamında kabul etti.

Sözen, beraberindeki heyetle Vali Tutulmaz'ı, makamında ziyaret ederek, bir söre görüştü. Burada konuşan Tutulmaz, vatan için canını seve seve veren kahraman şehit ile gazilerin temsilcilerini ağırlamaktan memnun kaldığını söyledi.

"Şehit ve Gazi ailelerimize, Köy korucularımıza sahip çıkmak, sorunlarıyla dertleriyle ilgilenmek bizim için en büyük onurdur. Devletimiz her zaman sizlerin maddi manevi yanındadır" diyen Tutulmaz, devletin şehit ve gazi aileleri ile köy korucularına yönelik önemli yapısal reformlar niteliğinde iyileşmeler sağladığını ifade etti.

Başkan Sözen ise Vali Tutulmaz'ın her zaman yanlarında olmasından güç aldıklarını ve memnun olduklarını dile getirerek, yaşadıkları sorunları Tutulmaz'a aktardıklarını söyledi.

Sözen ve beraberindeki heyet, daha sonra Siirt Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonunu ziyaret etti.


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  şehit

  ,

  Vatan

  ,

  Köy

  ,

  başkan

  ,

  zaman