Kurtalan'da parke taşlarının söküldüğü iddiası

Kurtalan'da parke taşlarının söküldüğü iddiası
Kurtalan'da parke taşlarının söküldüğü iddiası
- Siirt'in AK Partili Kurtalan Belediyesi'nce cadde ve sokaklara döşenen parke taşlarının henüz kimliği belirlenemeyen bazı kişilerce söküldüğü bildirildi - Belediye Başkanı Karatay: "Hizmetlerimizi engelleyenleri anlamıyorum. Bu yapılanlara bir anlam veremiyorum"

SİİRT (AA) - Kurtalan ilçesinde AK Partili belediye tarafından cadde ve sokaklara döşenen parke taşlarının söküldüğü bildirildi.

Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, yaptığı açıklamada, döşedikleri parke taşlarının bazı kişilerce sökülerek hizmetlerinin engellenmeye çalışıldığını söyledi.

Karaatay, ilçedeki bazı kesimlerin belediyenin hizmetlerini hazmedemediği için yapılan çalışmaları bozmaya çalıştığını savundu.

Sökülen parke taşlarını bazı kişilerin bahçelerine depoladıklarını tespit ettiklerini dile getiren Karaatay, şöyle devam etti:

" Siyasi hayatım boyunca Kurtalan'a hizmet etmek için çalıştım. Kurtalan halkı bizi bu göreve layık gördü. Kurtalan'ın bütün caddeleri bütün sokaklarını en modern şekilde gerek parke gerek asfalt yapmak için bütün ekiplerimizi seferber ettik. Ne yazık ki ilçemizin en büyük caddesi olan Beykent'te bazı maksatlı kesimler kaldırımları ve parkeleri söküp caddeleri bozuyorlar. İlçe halkını bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum. Hizmetleri engelleyenlere karşı tepkilerini dile getirmelerini bekliyoruz."

"Hizmetlerimizi engelleyenleri anlamıyorum. Bu yapılanlara bir anlam veremiyorum" diyen Karaatay, "Böyle basit işlerle uğraşmayın. Kurtalan hepimizindir. Herkes hizmete destek vermelidir" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Modern

  ,

  ilçe

  ,

  siyasi

  ,

  hizmet

  ,

  Karşı

  ,

  Cadde