Kurtalan'nda KOSGEB destek programı

Kurtalan'nda KOSGEB destek programı
Kurtalan'nda KOSGEB destek programı
SİİRT (AA) - KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) Siirt Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Kurtalan...

SİİRT (AA) - KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) Siirt Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Kurtalan ilçesinde bilgilendirme toplantısı düzenledi.

KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Ömer Erkılıç, toplantıda yaptığı konuşmada, hibe programlardan yararlanma süresinin 10 Nisan 2015 'e kadar uzatıldığını hatırlattı.

İşletmelerin üretim, yönetim -organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler, finans, bilgi yönetimi ve bunlarla ilişkili alanlarda sunacakları projelere 150 bin Tl'ye kadar hibe desteği vereceğini belirten Erkılıç, "Girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması, başarılı ve sürdürülebilir işletmelerin kurulması, KOBİ'lerde ve girişimcilerde Ar-Ge bilincinin yaygınlaştırılması ve Ar-Ge kapasitesinin artırılması, firmalarımızın rekabet güçlerini yükseltebilmeleri, ürünlerini ulusal ve uluslararası pazarlarda tanıtmaları için gerçekleştirecekleri faaliyetlere KOSGEB olarak destek sağlıyoruz" dedi.


  ETİKETLER:

  Ar-Ge

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet

  ,

  2015