Ramazan ayı

Ramazan ayı
Ramazan ayı
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve bir grup partili, vatandaşların iftar sofralarına konuk oldu.Çalapkulu,...

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve bir grup partili, vatandaşların iftar sofralarına konuk oldu.

Çalapkulu, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Öner Geyik, Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz ile birlikte geleneksel hale getirdikleri "çat kapı iftar programı" kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Bir evde iftar yapan Çalapkulu, aile ile sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

Çalapkulu, ramazanın rahmet ve bereketiyle her yeri kuşattığını belirterek, aileye evlerini açtıkları ve kendilerini kabul ettikleri için teşekkür etti.

Partili arkadaşlarıyla ramazanda ev ziyaretlerini sürdüreceklerini ifade eden Çalapkulu, "Biz ramazanı hakkı ile idrak edebilmek ve bu manada topluma örnek olabilmek adına bu gün bu evimizdeyiz. İnsanımızla iftar açmak onlarla beraber olup sohbet edip, dertleşmek bizlere ayrı bir huzur veriyor. Bizler komşusu aç iken tok yatan insanlar olamayız. Ben bu vesile ile ramazan ayının ülkemizin birlik ve beraberliğini daha da pekiştireceği günler olmasını temenni ediyorum" dedi. 

Çalapkulu ve beraberindekiler iftar sonrası mahalledeki çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.