Ramazan ayında bin öğrenciye ulaşıldı

Ramazan ayında bin öğrenciye ulaşıldı
Ramazan ayında bin öğrenciye ulaşıldı
- Siirt Gençlik Merkezi ve Siirt İl Müftülüğü tarafından düzenlenen Ramazan ayı programından bin öğrenci faydalandı.

SİİRT (AA) - Siirt Gençlik Merkezi ve Siirt İl Müftülüğü tarafından düzenlenen Ramazan ayı programından bin öğrenci faydalandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüssam Olğaç, yaptığı açıklamada, İl Müftülüğü'ne bağlı yaz Kur'an kurslarındaki öğrencilere yönelik Ramazan ayı boyunca Gençlik Merkezinde çeşitli sosyal , kültürel ve sportif etkinlikler düzenlediklerini belirtti.

Olğaç, Kur'an kurslarında eğitim gören öğrencilere serbest zamanlarında ilgi, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenleyerek bedensel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla bu programı düzenlediklerini söyledi.

Bu etkinlikleri geleneksel hale getirmeyi planladıklarını ifade eden Olğaç, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Her yıl Ramazan ayında bu tür etkinlikler devam edecek. Ramazan ayı özel programı dolayısıyla Gençlik Merkezine gelen öğrenciler aynı zamanda Gençlik Merkezini tanıma ve faaliyetlerinden yararlanma imkanına sahip oldu."

Siirt Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programa katılan öğrenciler, Ramazan ayı boyunca çeşitli dini belgeselleri izlemenin yanı sıra mini golf, langırt, masa tenisi, sokak tenisi, basketbol, dart, mangala branşlarındaki sportif etkinliklere katıldı.


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  Ramazan

  ,

  spor

  ,

  Golf

  ,

  Öğrenci

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal