Ramazan Bayramı'na doğru

Ramazan Bayramı'na doğru
Ramazan Bayramı'na doğru
- Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

SİİRT (AA) - Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vali Tutulmaz, yayımladığı kutlama mesajında, sevgi, saygı ve dostluk duygularının hoşgörü ile yoğrulduğu, barış ve kardeşliğin, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin gösterildiği bir Ramazan Bayramını daha hep birlikte kutlamanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.

"Bizi bölmek ve aramıza fitne sokmak isteyenlerin, hain emellerini boşa çıkarmalı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde huzur dolu bir bayramı gelecek günlere hep birlikte taşımalıyız" ifadelerini kullanan Tutulmaz, şunları kaydetti:

""Bu güzel atmosferi, kimsesiz ve muhtaçlara yardım etmek için eşsiz bir fırsat olarak değerlendirilmeli, birlik-beraberlik, hoşgörü ve kardeşlik duygularını dalga dalga toplumun her kesimine yaymalıyız. Refah ve mutluluğa ulaşmanın yolunun huzuru sağlamak ve çok çalışmaktan geçtiği bilinciyle, gelecek kuşaklara daha güzel bir Siirt ve daha güzel yarınlar bırakmak için, sizin verdiğiniz destek ve şevk ile var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygularımla, Ramazan Bayramı'nın ülkemize ve milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, değerli Siirtli kardeşlerimin bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım."


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Fırsat

  ,

  dolu

  ,

  Birlik

  ,

  Dalga