Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu

Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu
Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu
- Pervari Kaymakamı Murat Kahraman, gazi ve şehit yakınlarıyla iftar yemeğinde buluştu.

SİİRT (AA) - Pervari Kaymakamı Murat Kahraman, gazi ve şehit yakınlarıyla onuruna iftar yemeği verdi.

Kaymakamlık konutunda verilen iftarda konuşan Kahraman,  Türkiye 'de huzur ve güven içinde yaşayabilmeyi şehitlere ve gazilere borçlu olduklarını söyledi.

Biz devlet olarak her daim şehit aileleri ve gazilerin yanında olduklarını ifade eden Kahraman, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu güzel Ramazan ayında bu akşam , Ramazan ayının rahmet ve bereketini bizlerle paylaştığınız için, bu iftar yemeğinde bizlerle birlikte olduğumuz için hepinize teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. Sizler bizim için gerçekten kıymetlisiniz. Şehit ve gazilerimizin fedakarlıkları olmasaydı, biz burada birlikte huzur içinde oruç açmaya, iftar etmeye imkan bulamayabilirdik. Şehitlerimizi bu mübarek Ramazan gününde rahmetle, minnetle, şükranla bir kere daha yad ediyorum. Sizler şehit yakınları olarak onların bize emanetisiniz. Şunu bilmenizi isteriz ki, sizin her sorununuz bizim sorunumuzdur. Her daim kapımız sizlere açıktır."

Şehit yakınları ve gaziler, Pervari Kaymakamı Kahraman'a gösterdiği yakınlıktan dolayı teşekkür etti.

İftara, Pervari  İlçe Jandarma Komutanı Ersan Dikili, Belediye Başkanı Vekili Galip Eren, İlçe Emniyet Amiri Vekili Komiser Yardımcısı Hakan Akıncı katıldı.