"Sesi Çok Güzel" yarışması

"Sesi Çok Güzel" yarışması
"Sesi Çok Güzel" yarışması
SİİRT (AA) - Ünlü Sanatçı Sertap Erener, özel bir televiyon kanalında yayınlanacak "Sesi Çok Güzel" yarışması seçmeleri için Siirt'e geldi.Erener,...

SİİRT (AA) - Ünlü Sanatçı Sertap Erener, özel bir televiyon kanalında yayınlanacak "Sesi Çok Güzel" yarışması seçmeleri için Siirt'e geldi.

Erener, juri üyeliği yapacağı program için Siirt Güzel Sanatlar Lisesi'nde yatılı okuyan Hakkarili  öğrenci  Şehriban Duman'ı yarışmacı olarak seçti.

Lisenin yurdunda, Duman ve babası Veysel Duman ile bir araya gelen Erener, genç kızın büyük bir yetenek olduğunu söyledi.

Erener, bağlama çalarak kızıyla beraber şarkı söyleyen baba Duman'a, "Artık kızınız bana ait. O gerçekten büyük bir yetenek. Şehriban'ı ilk dinlediğimde 'işte budur' dedirten bir ses ile karşılaştım. Ona sahip çıkarak elimden gelen tüm desteği sunacağım" dedi.

Sunuculuğunu Emre Karayel'in yapacağı yarışmanın 15 Nisan'da ilk bölümüyle ekrana geleceğini belirten Erener, her jürinin, Türkiye ve komşu ülkelerde yetenek avına çıkacağını ve il il dolaşıp, iyi sesleri seçeceğini kaydetti.