SGD'den Tuğgeneral Şimşek'e "hayırlı olsun" ziyareti

SGD'den Tuğgeneral Şimşek'e "hayırlı olsun" ziyareti
SGD'den Tuğgeneral Şimşek'e "hayırlı olsun" ziyareti
- Siirt Gazeteciler Derneği (SGD), Siirt 3'üncü Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Şimşek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SİİRT (AA) - Siirt Gazeteciler Derneği (SGD), Siirt 3'üncü Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Şimşek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Derneğin yönetim kurulu üyeleriyle Şimşek'i makamında ziyaret eden SGD Başkanı Atilla Durak, kente hizmet eden herkesin kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu söyledi.

Şimşek'e hayırlı olsun dileklerini ileten Durak, şunları kaydetti:

"Siirt 3'üncü Komando Tugay Komutanlığı, yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini kazanmıştır. Özellikle kış aylarında darda kalan ve acil hizmet bekleyen hastaları gerek helikopter gerek diğer araçlarla hastanelere ulaştırmıştır. Bu tür hizmetler, halkı devletine daha da yakınlaştırıyor. Bizler de kentte görev yapan basın mensupları olarak, hizmet eden herkese destek olmaya hazırız. Çünkü hepimizin amacı, ilimizi daha yaşanılır ve daha huzurlu bir yer haline getirmektir."

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şimşek de, halkın en iyi hizmetlere kavuşması için ellerinden gelen gayretleri göstereceklerini bildirdi.

Ziyarette İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Uras da hazır bulundu.


  ETİKETLER:

  helikopter

  ,

  kış

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet