"Sigortacılık Haftası"

"Sigortacılık Haftası"
"Sigortacılık Haftası"
- Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, "Sigortacılık Haftası" dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

SİİRT (AA) - Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, 26 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında kutlanan "Sigortacılık Haftası" dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kuzu, Hazine Müsteşarlığı'nın 2009-2013 yılları Stratejik Planı kapsamında Mayıs ayının son haftası "Sigortacılık Haftası" olarak ilan edilmesi, toplumda sigorta bilincinin artırılması ve sektörün geleceği açısından büyük önem taşıdığını belirtti. 

Kuzu, mesajında, şu ifadelere yer verdi:

"Ülkemiz sigortacılığının geliştirilmesi, toplumda sigorta bilincinin artırılması, sigortacı ve sigortalı arasındaki güvenin daha da yükseltilmesi son derece önemli bir konudur. Sigortacı ve sigortalının arasında güvene ve hıza dayalı olan sigortacılık, son yıllarda gereken önemi görmeye başlamıştır. Ancak, sigorta bilincinin tabana yayılması ve geleceğin bugünden yapılandırılması için bu bilincin küçük yaşta oluşturulması gerektiğini düşünmekteyim. Sigortacılık bilincinin ve sektöre duyulan güvenin artırılmasını hedefleyen Sigorta Haftası'nın tüm sigortacılık faaliyetini gösteren üyelerimize, tüm sigortacılara ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum."


  ETİKETLER:

  İlan

  ,

  sanayi

  ,

  sigorta

  ,

  derece

  ,

  yönetim