Siirt Belediye Başkanı Bakırhan, muhtarlarla bir araya geldi

Siirt Belediye Başkanı Bakırhan, muhtarlarla bir araya geldi
Siirt Belediye Başkanı Bakırhan, muhtarlarla bir araya geldi
SİİRT (AA) - Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan,  merkeze bağlı köy muhtarları ile verilen yemekte bir araya geldi.Öğretmen evinde merkeze bağlı...

SİİRT (AA) - Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan,  merkeze bağlı köy muhtarları ile verilen yemekte bir araya geldi.

Öğretmen evinde merkeze bağlı köy muhtarlarına verilen yemeğe, Başkan Bakırhan, DBP Siirt Eşbaşkanı Kıymet Mut,  HDP Siirt İl Eşbaşkanı Dilber Sevim, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Burada konuşan Bakırhan, ilde bulunan belediyeler olarak, il genel meclis üyeleriyle birlikte köyler arasında ayrım yapmadan olanaklarını paylaşacaklarını söyledi.

Halkın iradesiyle seçilmiş muhtarların da diğer seçilmişlerden hiçbir farkının olmadığını ifade eden Bakırhan, "Her birimiz kendi cephemizden küçük veya büyük bir kitle tarafından uygun görülmüş ve seçilmişiz. Bu nedenle seçilen tüm arkadaşlara seçen iradeden dolayı saygı duyuyoruz. Kendilerine büyük bir değer biçiyoruz" dedi.

Belediye başkanları, il genel meclis üyeleri ve muhtarlar olarak dört yıl birlikte çalışma yürüteceklerini kaydeden Bakırhan, şöyle konuştu:

"Bu 4 yıl içinde kentte bulunan tüm seçilmişler ile dayanışmak, dertlerimizi, sorunlarımızı paylaşmak, zaman zaman ortaya çıkan ihtiyaçlarını birlikte çözmeye çalışmak ve karşılamak amacımızdır. Çekinmeden sorunlarımızı, dertlerimizi, eleştirilerimizi, önerilerimizi ortaya koyalım. Nihayetinde aynı kentte yaşıyoruz, aynı kenttin seçilmişleriyiz. Bu kentin A köyü ile kent merkezi arasında bir fark olmadığının tekrar altını çiziyorum."


  ETİKETLER:

  hdp

  ,

  Belediye

  ,

  Köy

  ,

  Öğretmen

  ,

  ilçe

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  kent