Siirt Belediye Meclis'inden vatandaşa sağduyu çağrısı

Siirt Belediye Meclis'inden vatandaşa sağduyu çağrısı
Siirt Belediye Meclis'inden vatandaşa sağduyu çağrısı
- Siirt Belediye Meclisi,son zamanlarda seçim çalışmaları kapsamında yaşanan olaylara yönelik vatandaşlara sağduyu çağrısında bulunuldu.

SİİRT (AA) - Siirt Belediye Meclisi,son zamanlarda seçim çalışmaları kapsamında yaşanan olaylara yönelik vatandaşlara sağduyu çağrısında bulunuldu.

Siirt Belediye Meclisi 5 gün sürecek Haziran ayı meclis oturumları, Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan Başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile başladı.

Siirt Belediyesi toplantı salonunda başlayan oturumunun açılış konuşmasını yapan Bakırhan, 7 Haziranda yapılacak genel seçimlere kısa bir süre kala seçime giren siyasi partilerin seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğünü, seçim sonucunun ne olursa olsun Türkiye , bölge ve Siirt için hayırlara vesile olmasını dilediklerini belirtti.

Seçim sonuçlarının özgürlüklerin ve demokrasinin daha da geliştiği bir dönemin başlangıcı olmasını dileyen Bakırhan, "Siirt Belediye Meclisi olarak da, seçime günler kala çalışmaların ve sonuçlarının da bu beklentilerle geçmesini ve sonuçlanmasını istiyoruz" dedi. 

Yapılan konuşmaların ardından gündem maddelerini görüşen Belediye Meclisi üyeleri, gündem maddelerinden, bir evvelki meclis toplantı zaptını ve memur kadro derece değişikliğini oy birliği ile kabul etti.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Türkiye

  ,

  Belediye

  ,

  Memur

  ,

  gündem

  ,

  siyasi

  ,

  derece

  ,

  oy