Siirt Belediyesi'nde Halkla Buluşma Günleri

Siirt Belediyesi'nde Halkla Buluşma Günleri
Siirt Belediyesi'nde Halkla Buluşma Günleri
SİİRT (AA) - Siirt Belediyesi, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini belirlemek ve sorunlara kısa sürede çözüm bulmak amacıyla başlatılan "Halkla...

SİİRT (AA) - Siirt Belediyesi, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini belirlemek ve sorunlara kısa sürede çözüm bulmak amacıyla başlatılan "Halkla Buluşma Günleri" devam ediyor.

Vatandaşların sosyal , kültürel, ekonomik, çevre , altyapı ve üstyapı konularında karşılaştıkları sorunları ve bu sorunların çözümüne yönelik çözüm önerilerini ve taleplerini değerlendirmek üzere 2014 yılında başlatılan ve  her çarşamba gerçekleştirilen buluşma günleri toplantılarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Bugün gerçekleştirilen toplantıya katılan  Belediye Eşbaşkanı Belkiza Beştaş Epözdemir, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Epözdemir, birim amirlerinin de hazır bulunduğu toplantıda, kendilerine iletilen sorunların çözümü için ilgili birim amirlerine talimat vererek, "Öncelik sırasına göre sorunların çözümü için gerekli çalışmalar en kısa sürede başlatılacaktır. Sorunların çözümüne yönelik yapılacak çalışmaların takipçisi olacağız" dedi.


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  sosyal

  ,

  çarşamba