Siirt Kent Meydanı Projesi start aldı

Siirt Kent Meydanı Projesi start aldı
Siirt Kent Meydanı Projesi start aldı
SİİRT (AA) - Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Kent Meydanı Projesi ile şehir merkezi rahat bir nefes alacağını ve şehrin yeni bir imaja kavuşacağını...

SİİRT (AA) - Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Kent Meydanı Projesi ile şehir merkezi rahat bir nefes alacağını ve şehrin yeni bir imaja kavuşacağını söyledi.

Valilik yakınlarında yapılacak Siirt Kent Meydan Projesinin yer teslimi ile ilgili tören düzenlendi.

Törene, Vali Mustafa Tutulmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Güldoğan, kurum müdürleri ve firma yetkilileri katılı.

Vali Tutulmaz, yaptığı konuşmada, proje ile şehir merkezi rahat bir nefes alacağını ve Siirt'in yeni bir imaja da kavuşacağını belirtti.

Göreve geldikten sonra projeye özel önem verdiğini ifade eden Tutulmaz, "Projenin hayata geçirilmesinde milletvekillerimize, ilgili tüm kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Proje iki etaptan oluşacak ve 7 bin 400 metre kare alan üzerinde, 4 milyon liraya mal olacak" dedi.

Kent Meydanı Projesinin ildeki trafik park sorununu büyük bir ölçüde çözeceğini kaydeden Vali Tutulmaz, 2015 yılının Siirt için projeler yılı olduğunu sözlerine ekledi.

Vali Tutulmaz daha sonra makinesine binerek, projenin startını verdi.

 


  ETİKETLER:

  Proje

  ,

  ,

  kurum

  ,

  kent

  ,

  firma

  ,

  2015