Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesinde mezuniyet töreni

Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesinde mezuniyet töreni
Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesinde mezuniyet töreni
- Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesinde 44 öğrenci, düzenlenen tören ile mezun oldu.

SİİRT (AA) - Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesinde 44 öğrenci , düzenlenen tören ile mezun oldu.

Okulun kapalı spor salonunda yapılan törene katılan Siirt İl Milli Eğitim Müdürü Enis Önen, mezun olan tüm öğrencilere hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, kendilerini ileride çok daha iyi yerlerde görmeyi temenni ettiklerini belirtti.

Okul Müdürü Mehmet Şakir Kayaalp da, hayatta başarılı olmak için hedeflerin yüksel tutulması ve bunu gerçekleştirmek için de çok çalışılması gerektiğini söyledi.

Okullarına 4 sene önce gelen 44 öğrenciyi mezun etmenin onurunu yaşadıklarını belirten Kayaalp, "Bu onurla beraber bu pırıl pırıl öğrencilerimizi mezun ettiğimiz için bir yandan da hüzünlüyüz. Çünkü, her birinin bizlere ayrı ayrı yerleri var. Öğretmenlerimizin güvenli ellerinden başarı ve sağlıkla ortaöğretim hayatını mutlu bir törenle sonlandıran öğrencilerimizden beklentimiz, aynı başarıyı girecekleri üniversite sınavlarında da göstermeleridir. Şimdiden tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.

Mezuniyet pastasının kesilmesiyle sona eren törene, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İdris Yolbaş, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi Müdürü Adnan İdris Ekin, veliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.