Siirt Üniversitesinde "Sevgi ve Kardeşlik Mağazası" kurulacak

Siirt Üniversitesinde "Sevgi ve Kardeşlik Mağazası" kurulacak
Siirt Üniversitesinde "Sevgi ve Kardeşlik Mağazası" kurulacak
SİİRT (AA) - Siirt Üniversitesinde öğrencilerin faydalanmaları için Sevgi ve Kardeşlik Mağazası kurulacak.Kızılay'ın Siirt ve İstanbul Merter...

SİİRT (AA) - Siirt Üniversitesinde öğrencilerin faydalanmaları için Sevgi ve Kardeşlik Mağazası kurulacak.

Kızılay 'ın Siirt ve İstanbul Merter Şubesinin ortaklaşa gerçekleştireceği Sevgi ve Kardeşlik mağazasının 15'incisi Siirt'te kurulması dolayısıyla, Siirt Üniversitesi Rektörü Murat Erman, Kızılay Siirt Şube Başkanı Yener Tanık ve Kızılay İstanbul Merter Şube Başkanı Ercan Tan arasında  protokol  imzalandı.

Protokolle, 2016 yılı eğitim ve öğretim döneminde hizmete girecek Sevgi ve Kardeşlik Mağazasından tüm öğrencilerin faydalanabileceği belirtildi.

Kızılay Siirt Şube Başkanı Tanık, yaptığı açıklamada, Sevgi ve Kardeşlik mağazasının 15'incisinin kurulacağını belirterek, "İstanbul Merter Şubesi tarafından yüklü miktarda giyim malzemeleri gönderilecek ve Siirt Üniversitesinde kurulacak olan mağazadan  tüm öğrenciler faydalanabilecekler. Bu imkanı sağlayan başta İstanbul Merter Şube Başkanı Tana'a ve her konuda yardımlarını esirgemeyen Rektör Erman hocamıza teşekkür ederim" dedi.