Siirtliler otopark sorununa çözüm istiyor

Siirtliler otopark sorununa çözüm istiyor
Siirtliler otopark sorununa çözüm istiyor
SİİRT (AA) - Siirt'te araçların kaldırımda park etmesi nedeniyle caddede yürümek zorunda kalan vatandaşlar, otopark sorununa çözüm bulunmasını...

SİİRT (AA) - Siirt'te araçların kaldırımda park etmesi nedeniyle caddede yürümek zorunda kalan vatandaşlar, otopark sorununa çözüm bulunmasını istiyor.

Vatandaşlardan Aydın Aydın, yaptığı açıklamada, Kadri Oktay Caddesi'nde araçların kaldırımlarda park ettiğini belirterek, bu nedenle caddede yürümek zorunda kaldıklarını söyledi.

Kentte otopark sıkıntısının her geçen gün arttığını belirten Aydın, "Caddenin her iki tarafında yer alan kaldırımlarda araçlar park etmiş ve burayı otopark olarak kullanıyor. Bizler de kaldırımı kullanamadığımız için cadde ortasında yürümek zorunda kalıyoruz. Araçların kaldırımda, insanların ise caddede olması gerçekten tuhaf bir durum oluşturuyor. Yetkililerin bu soruna çözüm bulmasını ve bu kötü görüntüyü ortadan kaldırmasını bekliyoruz" dedi.

Siirt Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdülkerim Pelen ise kentte her geçen gün artan araç sayısı nedeniyle otopark sıkıntısının arttığını kaydetti.


    ETİKETLER:

    Aydın

    ,

    Cadde