Siirt'te altyapı çalışmaları sürüyor

Siirt'te altyapı çalışmaları sürüyor
Siirt'te altyapı çalışmaları sürüyor
- Siirt Belediyesi bünyesinde "Yeni Yerleşim Alanları ve Kent Genelinde Altyapıda Büyük Dönüşüm Başlıyor" sloganıyla kent genelinde başlatılan alt yapı proje çalışmaları Ramazan ayında da devam ediyor.

SİİRT (AA) - Siirt Belediyesi bünyesinde "Yeni Yerleşim Alanları ve Kent Genelinde Altyapıda Büyük Dönüşüm Başlıyor" sloganıyla kent genelinde başlatılan alt yapı proje  çalışmaları Ramazan ayında da devam ediyor.

Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi  (SİSKİ) Müdürlüğü bünyesinde Mayıs ayında başlatılan proje kapsamında, Affet ve Veysel Karani mahallerinde bulunan yeni ve altyapısız yerleşim alanlarında kanalizasyon sularının yola akmasını ve meydana gelen çevre kirliliğini önlemek amacıyla 3 bin 500 metre uzunluğunda ve 500 milimetre çapında boruları döşeme çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

SİSKİ Müdürlüğünden yapılan açıklamada, kentte başlatılan altyapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği kaydedildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"3 bin 500 metrelik etabın yapım çalışmalarının yavaş yavaş sonuna gelmekteyiz. Çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz, Ramazan ayında bile çalışarak bir an önce altyapı çalışmalarını tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Çalışma tamamlandığında bölgede bulunan tüm bina ev iş yerleri kapalı kanalizasyon sistemine bağlanarak var olan çevre kirliğini de önlemiş olacağız." 


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  çevre

  ,

  Proje

  ,

  ,

  kent

  ,

  BİNA