Siirt'te Memur Sen üyelerine özel indirim

Siirt'te Memur Sen üyelerine özel indirim
Siirt'te Memur Sen üyelerine özel indirim
SİİRT (AA) - Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Siirt Şube Başkanı Beşir Özyeşil, üyelerine özel indirim yapılması için 40 firma...

SİİRT (AA) - Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Siirt Şube Başkanı Beşir Özyeşil, üyelerine özel indirim yapılması için 40 firma ile anlaşması yaptıklarını söyledi.

Özyeşil, gazetecilere yaptığı açıklamada, Siirt genelinde Memur-Sen'in 4 bin üyesi olduğuna dikkat çekerek, 3 özel hastane olmak üzere 40 özel firmayla indirim anlaşması imzaladıklarını bildirdirdi.

Yapılan anlaşma sürenin 2 yıl olduğunu ifade eden Özyeşil, "Üyelerimiz için yaptığımız özel indirim anlaşmaları yüzde 5'den başlayıp yüzde 50'ye kadar çıkıyor. Anlaşma yaptığımız firmalar arasında sağlıktan eğitime, konaklama hizmetlerinden giyime kadar birçok farklı sektör yer alıyor. Bu anlaşmalarımız sadece üyelerimiz için değil, aileleri için de geçerlidir. Konfederasyonumuza bağlı sendika üyeleri ve aileleri, anlaşma yaptığımız firmalarda sendika kimlik kartlarını ibraz ederek bu indirimlerden faydalanabilecek" dedi.