Siirt'te "Oyuncağını Benimle Paylaşır Mısın" projesi

Siirt'te "Oyuncağını Benimle Paylaşır Mısın" projesi
Siirt'te "Oyuncağını Benimle Paylaşır Mısın" projesi
SİİRT (AA) - Siirt'te "Oyuncağını benimle paylaşır mısın" projesi kapsamında anaokulu öğrencilerine oyuncak dağıtıldı.Siirt Valiliği AB Proje Merkezi...

SİİRT (AA) - Siirt'te "Oyuncağını benimle paylaşır mısın" projesi kapsamında anaokulu öğrencilerine oyuncak dağıtıldı.

Siirt Valiliği AB Proje Merkezi ve Ankara Oyuncak Kütüphanesi ortaklığında gerçekleştirilen proje kapsamında anaokulu öğrencilerine oyuncak dağıtımına başlandı.

Proje Koordinatörü Mesut Palan, yaptığı açıklamada, proje kapsamında oyuncak ihtiyacı olan okullara oyuncak temini yapılacağını belirterek, civar köylere oyuncak dağıtımına başlandığını söyledi.

Palan, ilk etapta Gökçebağ Anaokulu'ndaki çocuklara Ankara'dan gelen oyuncakların dağıtıldığını kaydetti.

Siirt Valiliği Sosyal Etüt ve Proje Merkezi Müdürü Nurettin Kebepçı ise Ankara Oyuncak Kütüphanesiyle yaptıkları çalışmanın çok anlamlı olduğunu ifade ederek, şunları dile getirdi:

"Bu proje çocuklar arasında paylaşma duygusunu pekiştiriyor. İlk etapta 500 adet oyuncak paylaşıldı. Okullarında oyuncak ihtiyacı olan anaokulları bizimle irtibata geçtikleri takdirde çevre ve köy anaokullarına da oyuncak gönderebileceğiz. Bu anlamlı projede ortağımız Ankara Oyuncak Kütüphanesi'ne teşekkür ediyoruz. İlimizle ilgili sosyal sorumluluk projelerinin artmasına yönelik proje faaliyetlerini artırmaya devam edeceğiz."


  ETİKETLER:

  Avrupa Birliği

  ,

  Ankara

  ,

  çevre

  ,

  Köy

  ,

  Proje

  ,

  sosyal