Siirt'te sağlık hizmetleri

Siirt'te sağlık hizmetleri
Siirt'te sağlık hizmetleri
- Siirt İl Sağlık Müdürü Dr. Serkan Aslan, Siirt'in daha da iyi bir sağlık hizmetine kavuşması için çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

SİİRT (AA) - Siirt İl Sağlık Müdürü Dr. Serkan Aslan, Siirt'in daha da iyi bir sağlık hizmetine kavuşması için çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Siirt Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Aslan, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Fikret Can ve Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Muzaffer Aslan'dan bilgi aldı.

Aslan , burada yaptığı açıklamada, Siirt Devlet Hastanesi sağlık yatırımlarında yanık, ve kemoterapi ünitelerinin açılması, yoğun bakım ünitesinin kapasitesinin arttırılması gibi faaliyetlerin bulunduğunu söyledi.

Siirt'in daha da iyi bir sağlık hizmetine kavuşması için çalışmalarının devam edeceğini ifade eden Aslan, "Hastane hizmetlerinin daha kaliteli, verimli ve halkın memnuniyetini artıracak şekilde planlama yapılması için hastane temizliğine önem verilmesi gerekir. Hastanenin daha etkin kullanılması için gerekli çalışmalar devam edeceğiz" dedi.


  ETİKETLER:

  kemoterapi

  ,

  Kamu

  ,

  Aslan