SİÜ'ye akademik personel alınacak

SİÜ'ye akademik personel alınacak
SİÜ'ye akademik personel alınacak
SİİRT (AA) - Siirt Üniversitesi'nin (SİÜ) çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere akademik personel alınacağı bildirildi.SİÜ Rektörü Prof. Dr....

SİİRT (AA) - Siirt Üniversitesi'nin (SİÜ) çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere akademik personel alınacağı bildirildi.

SİÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üniversitenin çeşitli birimlerine 25 öğretim üyesinin alınacağını söyledi.

Üniversitenin gelişmesi için çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Erman, "Üniversitemizin belirlediği hedeflerine ulaşması için büyük önem verdiğimiz konulardan biri de akademik kadromuzdur. Mevcut akademik kadromuzu güçlendirmek ve hedeflerimize daha hızlı bir şekilde ulaşmak için ihtiyaçlarımıza göre üniversitemizin çeşitli fakülte ve yüksekokullarında görevlendirilmek üzere 6 doçent ve 19 yardımcı doçent alınacak. Konuyla ilgili detaylı bilgilere üniversitemizin  resmi internet sitesinden ulaşılabilecek" dedi.

Erman, akademik kadrolara başvurmak isteyenlerin 15 gün içerisinde ilgili birimlere gerekli evrakları teslim etmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  fakülte

  ,

  personel

  ,

  Resmi