TFF Kadınlar 3. Ligi

TFF Kadınlar 3. Ligi
TFF Kadınlar 3. Ligi
SİİRT (AA) - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar 3. Lig 8. Grup'ta mücadele eden Siirt Hasbey Spor, Elazığ Bordo Atletik Spor maçı...

SİİRT (AA) - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar 3. Lig 8. Grup'ta mücadele eden Siirt Hasbey Spor, Elazığ Bordo Atletik Spor maçı hazırlıklarını tamamladı.

Siirt Hasbey Spor Antrenörü Zeki Eren yaptığı açıklamada, önceki maçta Elazığ ekiplerinden Anadolu Harput Spor'a konuk olduklarını, bu hafta ise Elazığ Bordo Atletik Spor'u konuk edeceklerini belirtti.

Anadolu Harput Spor deplasmanındaki galibiyetinin kendilerine önemli bir moral kaynağı olduğunu ifade eden Eren, açıklamasında şunları kaydetti:

"Averaj farkıyla 2. sırada bulunduğumuz ligin 3. haftasına 6 puanla giriyoruz. Hafta sonu ligin son sıralarında yer alan Elazığ Bordo Atletik Spor'la kendi sahamızda karşılaşacağız. Fakat futbolcularımızla da yaptığımız çalışmalar ve değerlendirmelerde belirttiğimiz gibi, bu ekibin ligin son sıralarında yer alması, maçı kazanacağımız anlamına gelmiyor. Bu nedenle önceki maçlarda olduğu gibi bu maça da sıkı bir şekilde hazırlandık. İnşallah bu hazırlığımızı sahaya yansıtıp skoru ona göre belirleyeceğiz."