TFF Kadınlar 3. Ligi

TFF Kadınlar 3. Ligi
TFF Kadınlar 3. Ligi
- TFF Kadınlar 3. Lig 8. Grup'ta mücadele eden Siirt Hasbey Spor, 76 Iğdır Spor deplasmanından mağlup ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyor.

SİİRT (AA) - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar 3. Lig 8. Grup'ta mücadele eden Siirt Hasbey Spor, 76 Iğdır Spor deplasmanından mağlup ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyor.

Siirt Hasbey Spor Antrenörü Zeki Eren, yaptığı açıklamada, ilk iki karşılaşmalarındaki galibiyetlerle çok iyi başladıkları sezonda şu anda istedikleri performansı gösteremediklerini söyledi.

76 Iğdır Spor deplasmanından 5-2'lik mağlubiyetle ayrıldıklarını ifade Eren, şunları kaydetti:

"Maalesef son iki maçımızda istediğimiz performansı gösteremedik ve ligde 5'inci sıraya geriledik. Kendi evimizde Elazığ Bordo Atletik Spor karşısında yaşadığımız mağlubiyetin ardından 76 Iğdır Spor deplasmanından mağlubiyetle ayrılmamız bizleri gerçekten üzdü. Kulübümüzün hiçbir sponsoru yok ve bu nedenle maddi imkansızlıklar nedeniyle transfer sürecinde istediğimiz futbolcuları alamadık. Bu da kötü gidişatın en büyük nedenlerinden biri oldu. Fakat her ne olursa olsun Siirt'i en iyi şekilde temsil etmek için mevcut imkanlarımızla var gücümüzle mücadele edip bir üst lige çıkmayı hedefliyoruz."