TGF'den minik güreşçilere eşofman hediyesi

TGF'den minik güreşçilere eşofman hediyesi
TGF'den minik güreşçilere eşofman hediyesi
SİİRT (AA) - Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) tarafından minik güreşçilere gönderilen eşofmanlar, eski milli antrenör Mehmet Şakir Kayaalp tarafından...

SİİRT (AA) - Türkiye  Güreş Federasyonu (TGF) tarafından minik güreşçilere gönderilen eşofmanlar, eski milli antrenör Mehmet Şakir Kayaalp tarafından dağıtıldı. 

Siirt İktisas Spor Kulübü'nde düzenlenen törende konuşan Kayaalp, ata sporu güreşin hak ettiği yere gelmesi için yapılması gereken tüm fedakarlıklarda bulunulması gerektiğini söyledi.

Minik güreşçilerin bu ata sporunu severek yaptığını belirten Kayaalp, şunları kaydetti:

" Kulüp olarak ilimizde kurduğumuz güreş tesisinde ata sporunu minik güreşçilerimize öğretiyoruz. Buradaki antrenörlerimiz de büyük fedakarlıklarda bulunarak edindikleri tecrübeleri minik güreşçilerimizle paylaşıyor. Bu anlamda asrın güreşçisi sayın Hamza Yerlikaya'nın destekleriyle TGF tarafından minik güreşçilerimize eşofman takımı hediye edildi. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu minik güreşçilerimiz Siirt'ten birer Hamza Yerlikaya olarak çıkacak ve ülkemizi birçok yerde en iyi şekilde temsil edecektir" dedi.

Kayaalp, güreşe olan desteklerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  Hediye

  ,

  Kulüp