Toplum destekli polisten hasta ziyareti

Toplum destekli polisten hasta ziyareti
Toplum destekli polisten hasta ziyareti
SİİRT (AA) - Siirt Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Amirliği görevlileri, hastanede tedavi gören çocukları ziyaret ederek moral verdi.Polis...

SİİRT (AA) - Siirt Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Amirliği görevlileri, hastanede tedavi gören çocukları ziyaret ederek moral verdi.

Polis ekipleri, Siirt Devlet Hastanesi çocuk servisinde tedavi gören çocuklara oyuncak hediye ederek, çocukların polislik mesleği hakkındaki sorularına yanıt verdi.

Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Ramazan Tekin, burada yaptığı açıklamada, toplum destekli polis olarak her  zaman vatandaşın yanında olacaklarını söyledi.

Tekin, şöyle konuştu:

" Bugün hastanede yatan hastalarımıza, hem geçmiş olsun dilemek, hem de sorunları olanlarla birebir görüşmek ve kendilerine destek amacıyla ziyarete bulunuyoruz. Toplum Destekli Polis ekibini kurduğumuz günden bu yana, Siirt halkının arasında olmaktan çok memnun olduk. Ziyaret etiğimiz her kesim bizleri çok sıcakkanlı bir şekilde karşılamaktadır. Her kesimden bu çalışmalarımıza destek gelmektedir."

Başhekim Muzaffer Aslan da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emniyet mensuplarına teşekkür etti.