Tüm Eğitim-Sen'den okul ziyaretleri

Tüm Eğitim-Sen'den okul ziyaretleri
Tüm Eğitim-Sen'den okul ziyaretleri
SİİRT (AA) - Tüm Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası (Tüm Eğitim-Sen) Başkanı Selman Aksu ve yönetim kurulu üyeleri, yeni atanan okul müdürlerini...

SİİRT (AA) - Tüm Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası (Tüm Eğitim-Sen) Başkanı Selman Aksu ve yönetim kurulu üyeleri, yeni atanan okul müdürlerini ziyaret etti.

Tüm Eğitim-Sen Başkanı Aksu, ziyaretlerin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni kurulan sendikanın tanıtımını yapmak ve ilin sorunlarına ilişkin görüşlerini almak için yeni atanan bazı okul müdürlerini ziyaret ettiklerini söyledi.

Merkezi Siirt'te olan sendikanın herkese ve her kesime eşit mesafede olduğunu belirten Aksu, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Nitekim sendikamızın arkasında herhangi bir ideoloji veya bir grup yoktur. Eğitim çalışanlarının bir araya gelmesi sonucu kurduğumuz sendikayı en iyi şekilde temsil etmek ve daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlimizde bulunan gerek sendika gerekse diğer sivil toplum kuruluşlarının toplumsal hassasiyeti olan konularda  birbirinden bağımsız değil, topyekun ve fikir birliği içerisinde hareket etmeleri gerekiyor."