Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
SİİRT (AA) - İl Emniyet Müdürü Metin Özkan, Polis Teşkilatının 170. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti.Ziyarete...

SİİRT (AA) - İl Emniyet Müdürü Metin Özkan, Polis Teşkilatının 170. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti.

Ziyarete Özkan'ın yanı sıra Siirt Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sami Ekim ve teşkilat mensupları katıldı.

Emniyet mensuplarının makamında karşılayan Tutulmaz'a çiçek takdim edildi. Burada konuşan Tutulmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Siirt'in huzurlu ve güvenli bir kent olduğunu belirtti.

Tutulmaz, şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımızın huzur ve güveninin sağlanmasında, bireylerin temel hak ve hürriyetlerinin korunmasında ve toplumun barış ve huzur içinde yaşamasının sağlanması gibi önemli görevleri her zaman hukuk ve yasalar içinde yerine getiriyorlar. Halkımızın huzur ve güvenliği için geceli gündüzlü çalışan cefakar Emniyet Teşkilatımızın 170'nci Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum."

Emniyet Müdürü Özkan ise halkın desteğini alarak mesai arkadaşlarıyla birlikte Siirt'in güvenliği ve huzuru için en iyi hizmeti yapmaya çalıştıklarını ifade etti.