UltrAslan taraftar grubundan engelli öğrencilere yardım

UltrAslan taraftar grubundan engelli öğrencilere yardım
UltrAslan taraftar grubundan engelli öğrencilere yardım
- UltrAslan Siirt ve Kurtalan taraftar grupları, Kurtalan'daki engelli öğrencileri ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi.

SİİRT (AA) - Siirt ve Kurtalan taraftar grupları, Kurtalan ilçesinde engellilere ziyarette bulunarak çeşitli hediyeler verdi.

UltrAslan Siirt ve Kurtalan Taraftar grupları, Kurtalan'da bulunan Mavi Yaşam Rehabilitasyon Merkezine ziyaret etti.

Rehabilitasyon merkezini ziyaret eden taraftar grubu üyeleri, bedensel ve zihinsel engelli öğrencilerle çeşitli oyunlar oynadı.

Ultraslan Siirt Koordinatörü Mesut Karanfil, engelli öğrencilere oyuncak ve kırtasiye malzemesi yardımında bulunduklarını belirtti.

Engelli öğrencilerin moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten karanfil, şöyle konuştu:

"Engelli öğrencilerimizde unutulmaz bir gün yaşadık. Onları hem eğlendirdik hemde çeşitli hediyeler verdik. Bu organizasyona Siirt Üniversitesi Gençlik ve Kültür Topluluğu üyeleri de, destek verip palyaço ve yüz boyama etkinliğini yaptı. UltrAsalan ailesi olarak engelsiz kardeşlerimizin sürekli yanında olacağız."

Yapılan etkinliğe, Siirt il Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fethi Suay, Kurtalan Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat, Kurtalan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Bayram ve Özel Mavi Yaşam Rehabilitasyon Müdürü Şuayp Minaz katıldı.


  ETİKETLER:

  Mavi

  ,

  Yaşam

  ,

  ilçe

  ,

  taraftar

  ,

  eğitim

  ,

  kültür

  ,

  engelli