Vali Tutulmaz, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti

Vali Tutulmaz, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti
Vali Tutulmaz, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti
SİİRT (AA) - Siirt Vali Mustafa Tutulmaz, Baykan Şehit ve Gazi Aileleri Derneğini ziyaret etti.Dernek Başkanı Cemal Sarıyer'den bilgi alan Vali...

SİİRT (AA) - Siirt Vali Mustafa Tutulmaz, Baykan Şehit ve Gazi Aileleri Derneğini ziyaret etti.

Dernek Başkanı Cemal Sarıyer'den bilgi alan Vali Tutulmaz, dernek binasında bir araya geldiği şehit ve gazi aileleri sıkıntılarını dinledi.

Devlet olarak, her zaman şehit ve gazi ailelerin yanında olduklarını belirten Tutulmaz, "Sizler, şehitlerimizin bize emanetlerisiniz. Devletimiz son yıllarda Şehit ve Gazi ailelerimize birçok önemli yapısal iyileştirmeler yaptı. Yapmaya da devam ediyor. Sizlerin sorunlarını her zaman imkanlarımız ölçüsünde gidermeye devam edeceğiz. Tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize de sağlıklı bir ömür diliyorum" dedi.

Dernek Başkanlığı ziyareti ardından, Vali Tutulmaz ve beraberindeki Garnizon Komutanı Tuğgeneral, Halil Soysal, İl Jandarma komutanı Kurmay Albay Şenol Yeloğlu ve İl Emniyet Müdürü Metin Özkan ile birlikte, Baykan ilçe merkezinde ikamet eden 80 yaşındaki Şükrü Kurhan adlı vatandaşı konutunda ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Baykan İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali Tutulmaz, daha sonra Siirt'te döndü.