Vali Tutulmaz'dan köy ziyaretleri

Vali Tutulmaz'dan köy ziyaretleri
Vali Tutulmaz'dan köy ziyaretleri
SİİRT (AA) - Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, köy ziyaretlerini sürdürüyor.Tutulmaz, Pervari ilçesine bağlı Doğan köyünü ziyaret ederek, vatandaşların...

SİİRT (AA) - Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Tutulmaz, Pervari ilçesine bağlı Doğan köyünü ziyaret ederek, vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.

Yıldırım çarpması sonucu yaşamını yitiren Rojin Benek'in ailesine başsağlığı dileyen Tutulmaz, sevinçte ve tasada vatandaşın yanında olmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Tutulmaz, şunları kaydetti:

"Devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Vatandaşlarımızla bir ve beraberiz. Her türlü acılarını ve sevinçlerini paylaşıyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet diler, acılı ailemize ve tüm Doğan köylülerimize başsağlığı diliyorum."

Doğan köyü ile Parvari arasındaki yolun ıslah edilmesi için çalışma başlattıklarını anımsatan Tutulmaz, köye lise yapılacağı müjdesini verdi.

Vali Tutulmaz,  Şehit Üsteğmen Korhan Zağralı İlkokulu ile Doğan Köyü Şehit ve Gazi Aileleri Derneği'ni de ziyaret etti.

Tutulmaz'ın ziyaretine, 3. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Soysal, Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Ağçakale, Kaymakam Murat Kahraman, İl Emniyet Müdürü Metin Özkan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Güldoğan, İl Milli Eğitim Müdür vekili Enis Önen eşlik etti.