Yaşlılar Haftası

Yaşlılar Haftası
Yaşlılar Haftası
SİİRT (AA) - Eruh Kaymakamı Murtaza Dayanç eşi Damla Dayanç tarafından "Yaşlılar Haftası" dolayısıyla yaşlı hastalar ziyaret edildi.Dayanç çifti,...

SİİRT (AA) - Eruh Kaymakamı Murtaza Dayanç eşi Damla Dayanç tarafından "Yaşlılar Haftası" dolayısıyla yaşlı hastalar ziyaret edildi.

Dayanç çifti, yaşlı hastaları, Eruh Devlet Hastanesi ve evlerinde ziyaret ederek, Yaşlılar Haftası'nı kutladı. Dayanç, yaptığı açıklamasında, yaşlıların sağlık konusunu önemsediklerini belirterek, "Evlerinde ve hastanemizde yatan yaşlı hastalarımızın sağlıklı ve huzurlu bir ortamda, sorunsuz olarak tedavi olmaları için elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.

Yaşlıların geçmiş ile gelecek arasında köprü görevi gördüğünü ifade eden Dayanç, saygı duyulması gereken özel insanlar olduğunu kaydetti.

Dayanç, şöyle konuştu:

"Onlara yalnızlık ve dışlanmışlık hissi yaşatmadan, sevgi ve şefkat dolu bir yaşam sunmak başta yakınları olmak üzere hepimize görev düşüyor. Öz kültürümüzde zaten var olan bu anlayışın hiçbir zaman kaybolmaması tek temennimizdir."


  ETİKETLER:

  Yaşam

  ,

  zaman

  ,

  dolu