Batman'in gişesi örümceği yendi!

Batman'in gişesi örümceği yendi!
Batman'in gişesi örümceği yendi!
Geçen haftasonu ABD'de gösterime giren Batman fiminin son serisi 'Kara Şovalye' 3 günde 155.34 milyon dolarla gişe rekoru kırdı.

 

FİLMİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

YAPIM NOTLARI İÇİN TIKLAYIN

BATMAN 'JOKER' HAKKINI KULLANIRSA...UĞUR VARDAN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

SON JOKER, LEDGER'İN ARDINDAN...DİLAY YALÇIN'IN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

'BEBEKLERİ KUCAKLAYAN BİR POLİTİKACI DEĞİLİM!' HABERİ  İÇİN TIKLAYIN

BATMAN ÖRÜMCEK ADAMI YENDİ HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Batman serisinin son filmi 'Kara Şovalye' gösterime girdiği ABD'de rekor kırdı. 15-16-17 Temmuz tarihlerinde elde ettiği 155.3 milyon dolarlık hasılatla en iyi hafta sonu rekorunu kıran film 15 Temmuz Cuma günü elde ettiği 67,9 milyon dolarlık hasılatla da en iyi açılış günü rekorunun sahibi oldu. Kara Şovalye'den önce 'Örümcek Adam 3' filmi 151 .1 milyon dolarla en iyi hafta sonu hasılatının sahibiydi. 

“Batman Begins/Batman Başlıyor” filminin devamı olan “Kara Şövalye” yönetmen Christopher Nolan ve Batman’i canlandıran Christian Bale’i tekrar bir ara getiriyor.  Filmin diğer başrollerinde Michael Caine, Heath Ledger, Gary Oldman, Aaron Eckart, Maggie Gyllenhaal ve Morgan Freeman yer alıyorlar.

Batman'in can düşmanı 'Joker' i canlandıran Heath Ledger'in filmin tamamlanmasından sonra yaşamını yitirmesinin de izleyicilerin filme olan ilgisini arttırdığı belirtiliyor.  “Kara Şövalye” Türkiye'de 25 Temmuz Cuma günü vizyona girecek.