BUNLAR DA VAR

BUNLAR DA VAR
BUNLAR DA VAR

Londra Bulvarı
William Monahan’ın yönettiği Londra Bulvarı’nda (London Boulevard), Colin Farrell, Keira Knightley, Ray Winstone ile Anna Friel’in rol alıyor. Mitchel, hapisten çıkmıştır ve yeni bir hayata başlamak istemektedir. Yeni bir hayat isteyen kahramanımız ünlü bir oyuncu olan Charlotte ile çalışmaya karar verir. İş olarak başlayan ilişkiler aşka döner.

Sucker Punch
Zack Snyder’in yönettiği ve Emily Browning, Abbie Cornish, Jena Malone ile Vanessa Hudgens’in oynadığı ‘Sucker Punch’ genç bir kızın karanlık gerçeklerden kaçıp, hayal dünyasında özgürleşmesinin hikayesini anlatan fantastik bir aksiyon filmi. Kendi isteği dışında bir yere kilitlenen Babydoll, özgürlüğü için dört kızı Rocket, Blondie, Amber ve Sweet Pea’yı birleşmeye ikna eder. Filmde Emily Browning, Jena Malone, Vanessa Hudgens ve Jamie Chung rol alıyor.

Aşkın Büyüsü
Reese Witherspoon, Robert Pattinson, Christoph Waltz ve Paul Schneider’in oynadığı Aşkın Büyüsü’nün (Water For Elephants)yönetmenlik koltuğunda Francis Lawrence oturuyor. Jacob, anne - babasının bir trafik kazasında öldüğü haberini alınca eğitimini bir kenara bırakıp bir sirk trenine katılır. Burada sirkin yıldızı Marlena ile tanışır ve ona âşık olur. İkili, sirkin asi ama bir o kadar da özel fili Rosie’ye olan sevgileriyle de birleşirler.

Winnie The Pooh
Stephen Anderson ile Don Hall’ın yönettiği animasyon filmin konusu şöyle: Yüz Dönüm Ormanı’nda işler her zamanki gibi. Düşünceli fakat aklı kıt ayı Winnie, çok aç bir şekilde uyanıyor ve balsız kaldığını fark eder. Bu yüzden de sonunda arkadaşları Tigger, Tavşan, Piglet, Baykuş, Kanga, Roo ile birlikte raydan çıkan bir yolculuğa başlar.