Çapkın

Çapkın
Çapkın
Film, lüks bir yaşam arzulayan çapkın Nikki'nin macera dolu hikâyesini anlatıyor.

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

 


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

David Mackenzie’nin yönettiği ve Ashton Kutcher , Anne Heche, Margarita Levieva ile Sebastian Stan’ın oynadığı Çapkın (Spread), Duka Film dağıtımıyla Duka Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Nikki, hayatının devamını kadınların istediklerini vererek sağlayan ama jigolo olmayan seksi bir dolandırıcıdır. Nikki’nin son zaferi, orta yaşlı avukat Samantha’dır, ancak daha sonra, kendisiyle aynı yaşta olan güzel garson Heather ile tanışır. Samantha’nın yurt dışında olduğu bir zamanda Heather, Nikki’yi Samantha’nın evinde ziyarete gelir. Samantha eve döndüğünde Nikki’nin kendisini aldattığını görür ve her şey bundan sonra başlar.


Yapım: 2009 ~ ABD

Tür: Dram, Erotik, Komedi, Romantik

Yönetmen: David Mackenzie

Oyuncular: Ashton Kutcher, Laura Linney, Sebastian Stan, Margarita Levieva, Anne Heche, Eric Balfour, Shane Brolly, Jenae Altschwager, Rachel Blanchard, Ashley Johnson, Sonia Rockwell, Olivia Alaina May, Maria Conchita Alonso, Christie Burson, Lejla Hadzimuratovic, Sarah Buxton, Candice A. Buenrostro, Dani Levine, Hart Bochner, Iglesias Estefania, Jessica Rizo, Lanre Idewu, Lauri Johnson, Madison Bauer, Marc Jacobson, Thomas Kijas

Senaryo: Jason Dean Hall

Senaryo ( Kitap ): Paul Kolsby

Yapımcı: Ashton Kutcher, Peter Morgan, Ron Hartenbaum, Anthony Callie, Jason Goldberg

Görüntü Yönetmeni: Steven B. Poster

Müzik: Steve Blazewick, John Swihart

Filmin Websitesi: www.spread-themovie.com

Süre:1 saat 37 dk


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Ashton Kutcher

  ,

  kitap