Çöpçü Wall-E deli gibi âşık

Çöpçü Wall-E deli gibi âşık
Çöpçü Wall-E deli gibi âşık
Çöpçü robot Wall-E arkadaşı hamamböceği ile yüzlerce yıl sonrasının dünyasında yaşamaktadır. Wall-E, keşif robotu Eve (Havva) ile karşılaşınca hayatı değişir

FİLMİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN 

MALUM, YALNIZLIK PAYLAŞILMAZ... UĞUR VARDAN'IN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

AŞK DEDİĞİN...SEVİN OKYAY'IN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

GÖSTERİMDEKİ DİĞER FİLMLER İÇİN TIKLAYIN

WALL-E

Yönetmen: Andrew Stanton
Yapımcı: Jim Morris
Ortak yapımcı: Lindsey Collins
Ses Tasarımı : Ben Burtt
Müzikler: Thomas NewmanFİLMİN KONUSU

Animasyon filminde sevimli robotumuz WALL-E’ye, aralarında bir yavru hamamböceği ile hepsi bozuk ve birbiriyle uyumsuz robotlardan oluşan kahraman karakterler eşlik eder.
Gezegenimizi temizlemek amacıyla üretilen robot WALL-E, yüzyıllarca yapayalnız yaşadıktan sonra, EVE adlı bir arama robotuna aşık olunca hayatı değişir. WALL-E ile EVE’in galaksiler arası bir yolculuğu sinema dünyasının heyecanlı ve yaratıcı komedilerinden birisine imza atar.


YAPIM NOTLARI

Oscar ödüllü senaryo yazarı/yönetmen Andrew Stanton (“Finding Nemo”) ile “The Incredibles”, “Cars” ve “Ratatouille”in yapımcısı Pixar Animasyon Stüdyoları, kararlı robot Wall E’nin serüvenlerini anlatan bilgisayar animasyonu kozmik komedi macera ile izleyiciyi galaksiler arası yolculuğa davet ediyor.
Sürprizlerle, aksiyonla, komediyle ve duyguyla yüklü WALL-E’nin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Andrew Stanton üstlendi. Yapımcılığını Jim Morris, ortak yapımcılığını Lindsey Collins gerçekleştirdi. Filmin birbirinden orijinal ve yaratıcı ses tasarımlarını daha önce “Star Wars”, “Indiana Jones” ve “E.T. the Extra-Terrestrial”de çalışmış olan Oscar ödüllü Ben Burtt gerçekleştirdi.