'Ice Age 5' geliyor

'Ice Age 5' geliyor
'Ice Age 5' geliyor
Gişe rekorları kıran Ice Age (Buz Devri) animasyon filmi serisinde beşinci filmin de yolda olduğu, önümüzdeki sene vizyona gireceği açıklandı.

RADİKAL - Her yaş grubu tarafından ilgi gören Ice Age (Buz Devri) animasyon filminin beşinci filmi önümüzdeki yıl vizyona girecek. "20th Century Fox" tarafından yayın tarihinin bir hafta değiştirildiği açıklanan filmin ismi de "Ice Age: Collision Course" olacak. 22 Temmuz 2016'da vizyonda olacak Ice Age: Collision Course‘un senaryosu hakkında henüz herhangi bir bilgi verilmedi.

2002’de yayınlanan ilk Ice Age filminin senaristi Michael J. Wilson’ın seriye geri dönüşünü yapacağı filmde, bugüne kadarki filmlerde serinin ana karakterlerini seslendiren John Leguizamo, Ray Romano, Denis Leary ve Queen Latifah seslendirme kadrosundaki yerlerini koruyor. Ayrıca yeni filmde bir kez daha karşımıza çıkacağı söylentileri olan Fast Tony karakterini de serinin ikinci filmi The Meltdown‘da olduğu gibi Jay Leno’nun seslendireceği tahmin ediliyor. Serinin son üç filmi en yüksek gişe hasılatı yapan 20 animasyon film arasında yer alıyor. (Sol Haber )


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  Queen

  ,

  haber

  ,

  Fox

  ,

  Yayın

  ,

  film