Ölüm Zinciri

Ölüm Zinciri
Ölüm Zinciri
Ölümden kurtulmanın tek yolu oyunu kurallarına göre oynamak.

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

 
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Deon Taylor’un yönettiği ve Nikki Reed, Keith David, Brad Dourif ile Betsy Russell’nin oynadığı Ölüm Zinciri (Chain Letter), UIP Filmcilik dağıtımıyla Horizon International - New Films International tarafından vizyona çıkarıldı.

Bir grup okul arkadaşı, aynı anda “zinciri bozarsanız ölürsünüz” yazan birer mektup alırlar. Başta mektubu dikkate almayan Johnny ve Dante’nin sıradışı ölümlerinden sonrasında, mektubu başkasına iletmeyenler de ölmeye başlar. Reed, mektup ve seri katil arasında bir bağ olduğuna inanmakta ama ne ailesi ne de polis onun söylediklerine inanamamaktadır.


Yapım: 2010 ~ ABD

Tür: Gerilim, Korku

Yönetmen: Deon Taylor

Oyuncular: Nikki Reed, Betsy Russell, Brad Dourif, Ling Bai, Keith David, Matt Cohen, Cherilyn Wilson, Noah Segan, Brian Tee, Clifton Powell, Michael Bailey Smith, Andy Arness, Aysha Aubrey, Big Spence, Christina Marie, Cody Kasch, David Zahedian, Eliot Benjamin, Goldie Chan, Jeff Sutherland, Jessica Ritchie, Jonathan Hernandez, Kate Enggren, Kenyon Page, Leslie Goodman, Madison Bauer, Mark S. Allen, Michael J. Pagan, Patrick St. Esprit, Phil Austin, Ryan Calavano, Sheila Ellis, Terrence Evans

Senaryo: Michael J. Pagan, Diana Erwin, Deon Taylor

Yapımcı: Mark Burg, Chad Cole, Roxanne Avent

Görüntü Yönetmeni: Philip Lee

Müzik: Michael Wandmacher

Filmin Websitesi: www.chainlettermovie.com

Süre:1 saat 36 dk


    ETİKETLER:

    ABD