Red

Red
Red
Warren Ellis'in Red isimli çizgi romanından uyarlanan filmde başrolleri Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich ve Helen Mirren gibi usta oyuncular paylaşıyor.

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Robert Schwentke’nin yönettiği ve Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich ile Helen Mirren’ın oynadığı Red, Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Emekli CIA ajanı Frank Moses, sakin bir emekli hayatı yaşıyordur. Bir gün karşısına, kendisini tehdit eden bir suikastçı çıkar. Hayatı tehlikeye giren Frank, eski takım arkadaşlarını toplar. 4 arkadaş CIA’in eski gizli ajanlarıyken bildikleri sırlar onları örgütün hedefi haline getirir. Şimdi etrafları bir suikast ile çevriliyken, ekip ruhlarını bir araya getirerek peşlerine düşen tehlikeden kaçabileceklerdir.

Yapım:2010 ~ ABD , Kanada

Tür:Aksiyon, Komedi

Yönetmen:Robert Schwentke

Oyuncular:Morgan Freeman, Bruce Willis, John Malkovich, Karl Urban, Julian McMahon, Helen Mirren, Mary-Louise Parker, Brian Cox, James Remar, Richard Dreyfuss, Ernest Borgnine, Jonathan Walker, Michelle Nolden, Jake Goodman, John Stead, Neil Whitely

Senaryo:Cully Hamner, Jon Hoeber, Erich Hoeber, Warren Ellis

Senaryo ( Kitap ):Cully Hamner, Warren Ellis

Yapımcı:Lorenzo Di Bonaventura, Gregory Noveck, Mark Vahradian, Jake Myers

Görüntü Yönetmeni:Florian Ballhaus

Müzik:David Holmes

Filmin Websitesi:www.red-themovie.com


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Kanada

  ,

  kitap