Sex and the City üçlemeye dönüşebilir

Sex and the City üçlemeye dönüşebilir
Sex and the City üçlemeye dönüşebilir
Dizinin ardından filmin gördüğü ilgiden de memnun olan yapımcılar Sex and the City'yi üçlemeye dönüştürmeyi düşünüyor. İkinci filmin senaryo çalışmaları başlamış bile

 

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

SEX AND THE CİTY'DE KİM KİMDİR? HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

DİZİ DİZİ İNCİYDİLER FİLME TERFİ ETTİLER HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Tüm dünyada en çok izlenen dizilerden olan ve doğal olarak beyaz perdeye de aktarılan Sex and the City filminin yapımcıları bu rüzgarı sonuna kadar değerlendirmeye çalışacak. Dedikodulara göre yapımcılar ikinci filmin senaryosu üzerinde çalışmaya başlamış bile. 
Üç kat fazla eğlenceye hazır olun! Kristin Davis, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kim Cattrall’in TV ekranlarındaki rollerini beyazperdeye taşıdığı bugünlerde yapımcıların “Sex and the City”i üçlemeye dönüştürmeyi düşündüğü söyleniyor.
Batı Manhattan’daki bir apartman dairesinde erkekleri, arkadaşları, yüzlerce çift ayakkabısıyla yaşayan Carrie karakteri milyonlarca hayranının “Geri Dön” çağrılarına kayıtsız kalamadı. Böylece hayranları Carrie ve üç arkadaşının yeni serüvenlerine dört yıl aradan sonra kavuşmuş olacak.
Küçük ekrandan beyazperdeye transfer olan “Sex and the City: The Movie” için gün sayanlardansanız, muhtemel bir “Sex and the City” üçlemesi haberleri sizi Carrie Bradshaw’dan daha mutlu yapacaktır.
İngiltere’de yayınlanan Daily Mail gazetesinin haberine göre, Carrie, Samantha, Miranda, Charlotte ve tüm erkekleri, önümüzdeki dönemde birden fazla filmde karşımıza çıkabilirler. Çünkü filmin setinde Daily Mail muhabirine konuşan bir görevli, “Yapımcılar, 30 Mayısta gösterime girecek filmin hit olacağından o kadar eminler ki, ikinci bir film için senaryo üzerinde çalışmaya şimdiden başladılar” dedi.
İsminin açıklanmasını istemeyen görevli sözlerine şöyle devam etti: “Eğlencenin tam gaz devam etmesi için tüm kızlarla şimdiden anlaşmaya çalışıyorlar. Filmin starlarıyla devam filmi seçeneği üzerinde fikir egzersizi yapıyorlar. Sanırım bunu en az üç filme taşıyacaklar. Bu da ‘Sex and the City’nin üçlemeye dönüşeceği anlamına gelir.”