Süper kahramanlar aynı bedende

Süper kahramanlar aynı bedende
Süper kahramanlar aynı bedende
'Çıplak Silah' ve 'Korkunç Bir Film' parodi serilerinin yaratıcısı David Zucker, bu sefer kafayı süper kahramanlara takmış
Haber: UĞUR VARDAN / Arşivi

 

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN 

YAPIM NOTLARI İÇİN TIKLAYIN

 

İSTANBUL - Dünyayı kurtarmak için kaç süper kahraman gerekir? ‘Çıplak Silah’ ve ‘Korkunç Bir Film’ parodi serilerinin yaratıcısı David Zucker, yapımcılığını üstlendiği ‘En Süper Kahraman’da (Superhero Movie), bütün süper kahramanları aynı bedende buluştur ve ‘Örümcek Adam’, ‘Superman’, ‘Batman’, ‘X-Men’ ve ‘Fantastik Dörtlü’ gibi süper kahraman filmleriyle bir güzel dalgasını geçiyor.
Kahramanımız Rick Riker, süper güçleri olan genç, cool ve çekici bir erkektir. Yalnız ufak bir sorunu vardır. Süper güçlerini nasıl kullanması gerektiğini bilemez. Ancak en kısa sürede dünyanın bir kez daha kurtarılması gerekmektedir ve bunu yapabilmek için Rick varolan süper güçlerini kullanmayı bir an önce öğrenmek zorundadır. Superman gibi uçmaya, Örümcek Adam gibi örümcek ağı örmeye kalkışır ama her seferinde girişimleri fiyaskoyla sonuçlanır.
Kesintisiz gülmek için...
Craig Mazin’in yönettiği ‘En Süper Kahraman’da Drake Bell, Leslie Nielsen, Tracy Morgan, Pamela Anderson, Regina Hall, Sara Paxton gibi isimler rol alıyor. Yönetmen Mazin, “İzleyiciyi güldürmek hoşuma gidiyor. Böyle filmler yapmamın tek nedeni budur. Bu filmleri sinemaya gelen izleyicinin sekiz-dokuz dakika kesintisiz gülmesi için yapıyorum” diye konuşuyor. (Kültür Sanat)