AK Parti Sinop İl Başkanı Tokmak:

AK Parti Sinop İl Başkanı Tokmak:
AK Parti Sinop İl Başkanı Tokmak:
- "Türkiye, partimizin dirayetli duruşuyla söz sahibi ve yaptırım gücü olan bir ülke haline gelmiştir"

SİNOP (AA) - AK Parti  Sinop İl Başkanı Cengiz Tokmak, Türkiye 'nin, partilerinin dirayetli duruşuyla söz sahibi ve yaptırım gücü olan bir ülke haline geldiğini belirtti.

Tokmak, yaptığı yazılı açıklamada, ülke genelinde olduğu gibi Sinop'ta da 2014 yılının dolu dolu geçtiğini ifade etti.

Tokmak, 2014 yılını partilerinin insan odaklı siyasi hizmet anlayışıyla sayısız hizmetlerle geride bıraktıklarını kaydederek, şöyle devam etti:

"2014 yılında AK Parti, milletin sesi, vicdanı, adaletin ve doğruluğun sesi oldu. Bu hususta kararlı ve sizlerden aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz. 2014 yılında milletin iradesine yapılan mesnetsiz saldırıları yine sizlerden aldığımız güçle bertaraf ettik. Yaşanan onca hadiseyi, badireleri sizlerle geride bıraktık. Unutulmamalıdır ki AK Parti her zaman , her koşulda milletin sesi olmuş ve ülkesi için yaptığı hizmetleri milletinden aldığı güçle başarmıştır. Yeni ve güçlü Türkiye, yeni yılda da milletinden aldığı güçle yoluna devam edecektir."

Partilerinin, yeni ve güçlü Türkiye'nin kendisine yetmekle yetinmediğini, dünyanın unuttuğu Ortadoğu 'da nice yardımlar yapan bir ülke olduğunu vurgulayarak, "Türkiye, partimizin dirayetli duruşuyla söz sahibi ve yaptırım gücü olan bir ülke haline gelmiştir. Bu yükseliş hiç kuşkusuz milletten yani sizlerden aldığı güçle başarılmıştır. 2015 yılının doğudan batıya, güneyden kuzeye tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.