AK Parti Sinop Milletvekili Tokmak, yol çalışmalarını inceledi

AK Parti Sinop Milletvekili Tokmak, yol çalışmalarını inceledi
AK Parti Sinop Milletvekili Tokmak, yol çalışmalarını inceledi
SİNOP (AA) - AK Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak, yol çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.Tokmak, yapımına yeni başlanan...

SİNOP (AA) - AK  Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak, yol çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Tokmak, yapımına yeni başlanan Çatalzeytin-Türkeli, Türkeli - Büyükdüz yol ve Helaldı Çay ıslahı çalışmalarını yerinde inceledi.

Yetkililerden bilgi aldıktan sonra açıklamalarda bulunan Tokmak, çalışmalar hızlı bir şekilde devam ettiğini, Çatalzeytin-Türkeli, Türkeli- Büyükdüz yol ve Helaldı Çay ıslahı çalışmalarının hava şartlarının düzelmesiyle daha da hızlanacağını söyledi.

"Malum bu yıl çok yağış oldu ve zaman zaman çalışmalar durdu" diyen Tokmak, şunları kaydetti:

"Bu kapsamda ilgililerden, ödenek sıkıntısı olmadığını ve projelerin hızlı bir şekilde bitirilip halkımızın hizmetine kazandırılması için gereken hassasiyetin gösterilmesini istedik. Çalışmaların yakın takipçisi olacağız ve inşallah kısa sürede tamamlanacağını umuyorum." 

Tokmak'a incelemelerinde AK Parti Türkeli İlçe Başkanı Murat Karahan ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ve şantiye sorumluları eşlik etti.