Atıl durumdaki kum ocağı hizmete açılıyor

Atıl durumdaki kum ocağı hizmete açılıyor
Atıl durumdaki kum ocağı hizmete açılıyor
SİNOP (AA) - Durağan Belediyesi, ilçede atık durumdaki kum ocağını yeniden faaliyete geçirecek.Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, yaptığı...

SİNOP (AA) - Durağan Belediyesi, ilçede atık durumdaki kum ocağını yeniden faaliyete geçirecek.

Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, yaptığı açıklamada, Akbel Çayı'nda bulunan kum ocağı tesisinin yeniden açılacağını söyledi.

Durağan Belediyesine kendi imkanlarıyla kum ocağı tesisi kazandıracaklarını dile getiren Kılıçaslan, ocağın bulunduğu bölgede yapılan çevre düzenlemesini yerinde inceledi.

Yıllardır atıl durumda olan kum ocağının yeniden hizmet verebilmesi için çalışmalara başladıklarını dile getiren Kılıçaslan, şunları söyledi:

"Çevre düzenlemesi tamamlanarak, makineler kullanılabilir hale geldikten sonra kum, çakıl, eleme ve yıkama tesisini çalışabilir hale getireceğiz. İnşallah çalışmalar bittiğinde bu sorunda hallolmuş olacak. Halkımızın güvendiğini ve çalışmalarımızdan memnun olduğunu bilmek de bize ayrı bir haz veriyor. Duyulan güveni boşa çıkarmamak için daha çok çalışmak için uğraş veriyoruz. Bütün imkanlarımızı zorlayarak önümüze hangi engel çıkarsa çıksın aldırmadan, bıkmadan, usanmadan hizmetlerimiz devam edecek. Bizler halkımızın desteği ile aşamayacağımız bir sorun göremiyoruz."


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  hizmet