Ayancık MYO için yer teslim töreni

Ayancık MYO için yer teslim töreni
Ayancık MYO için yer teslim töreni
SİNOP (AA) - Sinop Üniversitesine bağlı Ayancık Meslek Yüksekokulu'nun (MYO) yeni binası için yer teslimi düzenlenen törenle gerçekleştirildi.Ayancık...

SİNOP (AA) - Sinop Üniversitesine bağlı Ayancık Meslek Yüksekokulu'nun (MYO) yeni binası için yer teslimi düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Ayancık ilçesinde gerçekleştirilen yer teslim törenine Sinop Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Recep Bircan, Ayancık Kaymakamı Suat Yıldız, Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İsmet Berber ve Prof. Dr. Temel Bayrak, Genel Sekreter Mehmet Atlı, Genel Sekter Yardımcıları Macit Özşahin ve Murat Kayıkçı, Yüksek Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Orhan Aral ve diğer ilgililer katıldı.

Törende konuşan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bircan, Ayancık ilçesinin en güzel binasını inşa etme yolunda çalışmalara başlanacağını söyledi.

Bugünün hem Ayancık için hem de Sinop Üniversitesi için özel bir gün olduğunu ifade eden Bircan, "Yüksekokulumuz tamamlandığında öğrencilerimiz hem fiziki olarak çok güzel mekanlarda okumuş olacaklar hem de mesleklerini icra edecekleri atölyelerde ders görme imkanı bulacaklar. Buradan hayata hazır bir şekilde mezun olacaklar. Yüksekokulumuzun yeni binasının ilçeye kazandırılması amacıyla uğraş veren Ayancık Kaymakamı Suat Yıldız'a, Belediye Başkanı Ayhan Ergün'e,  Yüksekokul Müdürümüz Orhan Aral'a ve üniversite yönetimimize teşekkür ediyorum" dedi.  

Konuşmaların ardından inşaatına başlanacak binanın fiziki özellikleri tanıtıldı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Okul

  ,

  ders