Ayancık'ta bölünmüş yol çalışmaları

Ayancık'ta bölünmüş yol çalışmaları
Ayancık'ta bölünmüş yol çalışmaları
SİNOP (AA) - Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Ayancık-Türkeli kara yolunun Ayancık ilçesi girişinde 3 kilometrelik bölünmüş yol yapımına devam...

SİNOP (AA) - Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Ayancık-Türkeli kara yolunun Ayancık ilçesi girişinde 3 kilometrelik bölünmüş yol yapımına devam edildiğini bildirdi.

Ergün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ayancık ile Türkeli'yi birbirine bağlayan yolunda sel olaylarına karşın yol ve çay arasına set yapıldığını söyledi.

İlçe girişinde bölünmüş yol yaparak trafiğin rahatlayacağını belirten Ergün, "Çalışmalarla yakından ilgileniyoruz. Bu çalışmaların çok kısa sürede sonuçlanacağına yürekten inanıyoruz. Ayancık ilçesinin gelişmesi için ulaşımda yapılan her önemli adım, bizler için önemli. Ayancık-Türkeli karayolunun Ayancık ilçesi girişinde 3 kilometrelik bölünmüş yol yapımına devam ediliyor" dedi.

Ergün, en büyük köylerden Yenikonak ile komşu ilçe Türkeli'ye ulaşımın rahatlıkla sağlanması için devam eden çalışmaların da ay sonunda tamamlanacağını kaydetti. 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Çay

  ,

  ilçe

  ,

  komşu