Boyabat Belediye Başkanı Çakıcı:

Boyabat Belediye Başkanı Çakıcı:
Boyabat Belediye Başkanı Çakıcı:
- "Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 92'nci yıl dönümünü Boyabat'a yakışır şekilde, tüm halkımızın katılımıyla büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyoruz"

SİNOP (AA) - Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 92'nci yıl dönümünü Boyabat'a yakışır şekilde, tüm halkımızın katılımıyla büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyoruz" dedi.

Çakıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl kutlamalar çerçevesinde halk yürüyüşü, fener alayı ve havai fişek gösterileri düzenleyeceklerini söyledi. 

Boyabat'ın adına yakışır bir kutlama programı olması hazırlığı içerisinde olduklarını vurgulayan Çakıcı, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 92'nci yıl dönümünü Boyabat'a yakışır şekilde, tüm halkımızın katılımıyla büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyoruz. İnşallah hepimizi derinden yaralayan bir terör eylemi daha yaşanmaz ve halkımızla birlikte bu bayramı Boyabat'ın adına yakışır şekilde coşkuyla kutlarız. Hazırlıklarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Kutlamalar için yapılacak faaliyetlerle ilgili olarak herkesin görüş ve önerilerine açığız."